STWÓRZ DOM TYMCZASOWY DLA ZWIERZĄT

I TY MOŻESZ POMÓC!!!

Czasem tak niewiele trzeba, by ocalić cierpiące zwierzę. Czasem MIEJSCE ratuje życie. Szukamy domów tymczasowych dla zwierząt domowych : psów i kotów z naszych interwencji. Idea domu tymczasowego polega na tym ,że zwierzak przebywa pod dachem opiekuna tymczasowego tylko do momentu znalezienia mu domu stałego bądź przez okres rekonwalescencji po zabiegu chirurgicznym czy chorobie.
Bardzo ważne jest to w przypadku zwierząt osłabionych , szczeniąt lub kociąt najbardziej narażonych na groźne dla życia choroby wirusowe czy zwierzaków , które zwyczajnie nie radzą sobie w warunkach , jak schronisko czy przytulisko. Dla wielu innych jest to jedyna droga do lepszego życia .Przyzwyczajamy zwierzaka do życia u boku człowieka , starając się aby było mu jak najlepiej, przygotowując go do adopcji. Bycie domem tymczasowym to wielka pomoc, jednak ludzi ,którzy decydują się na nią jest niestety niewielu. Osoba podejmująca się pełnić rolę tymczasowego opiekuna musi mieć świadomość, że nie da się przewidzieć, jak długo potrwa szukanie domu dla danego zwierzaka.
Zostań naszym Domem Tymczasowym. Jeśli masz pytania pisz na priv, jeśli się zdecydujesz przyjedziemy do ciebie, żeby porozmawiać. Możesz zrobić coś wielkiego dla tych skrzywdzonych zwierząt.
PROSIMY O KONTAKT NA NR TEL. 514-227-769 LUB 782-949-648

UdostępnijShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrPrint this pageShare on Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *